Futures Contproduct s.r.o. - Valašská Rally 2017

CZ | EN | DE

Valašská Rally 24.3.-26.3.2017

Zahajovacím závodem rally sezony byla 36. VALAŠSKÁ RALLY. Jednalo se o dvoudenní mistrák, který se jede v okolí Valašského Meziřičí , Kopřivnice a Valašské Bystřice. Naše posádka startovala s číslem 52 a vozem Peugeot 208 R2, ve složení pilot Tomáš Knápek a spolujezdec Ivan Horák.

Na start závodu se letos postavilo 84 posádek. Celou rally ovládl tým Motosportu se Škodou Fabie R5 a posádkou Kopecký - Dresler, která suverenním výkonem „start-cíl“ vyhrála. Od prvních rychlostních zkoušek bylo patrné, že zkušenosti nasbírané naši posádkou v sezoně 2016 se budou v letošním ročníku zúročovat. To se nakonec potvrdilo v závěrečném účtování. Po poslední rychlostní zkoušce se posádka Futures Contproduct posunula v absolutním pořadí na celkové 23. místo a ve své skupině dosáhla na 5. příčku. Spokojenost byla i s připraveností auta a servisním zázemím, které zajistil tým Sparrow Racing. Celkově je možné hodnotit výsledek za velmi povedený s výborným příslibem do následných závodů.

Dalším závodem, který nás čeká je Rallysprint ve dnech 7.-8.4. , a tím je Rally Kopná.